Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

4e klasse 20

4e klasse 20

Datum Tijd Thuis Uit Info
18 okt 19:15 AGOVV 7 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
18 okt 20:15 Victoria Boys 1 (zaal) Victoria Boys 2 (zaal)
20 okt 20:15 Victoria Boys 4 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
20 okt 21:15 csv Apeldoorn 8 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
25 okt 20:00 Victoria Boys 2 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
25 okt 20:15 Victoria Boys 1 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
25 okt 21:15 AGOVV 7 (zaal) Victoria Boys 4 (zaal)
27 okt 20:15 SP Teuge 3 (zaal) De Gazelle 2 (zaal)
27 okt 21:15 SP Teuge 2 (zaal) AGOVV 8 (zaal)
1 nov 19:15 AGOVV 8 (zaal) Victoria Boys 2 (zaal)
1 nov 20:00 csv Apeldoorn 7 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
3 nov 20:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) Victoria Boys 1 (zaal)
3 nov 21:00 De Gazelle 2 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
3 nov 21:15 csv Apeldoorn 8 (zaal) AGOVV 7 (zaal)
8 nov 19:15 Victoria Boys 1 (zaal) AGOVV 8 (zaal)
8 nov 20:15 AGOVV 7 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
8 nov 21:00 Victoria Boys 2 (zaal) De Gazelle 2 (zaal)
10 nov 21:15 csv Apeldoorn 8 (zaal) Victoria Boys 4 (zaal)
15 nov 19:15 ATIK 10 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
15 nov 20:00 Victoria Boys 2 (zaal) AGOVV 7 (zaal)
17 nov 20:15 SP Teuge 2 (zaal) Victoria Boys 1 (zaal)
17 nov 21:00 De Gazelle 2 (zaal) AGOVV 8 (zaal)
17 nov 21:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
22 nov 20:00 csv Apeldoorn 7 (zaal) AGOVV 7 (zaal)
22 nov 20:15 AGOVV 8 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
22 nov 21:15 ATIK 10 (zaal) Victoria Boys 1 (zaal)
24 nov 20:15 SP Teuge 3 (zaal) Victoria Boys 2 (zaal)
24 nov 21:00 De Gazelle 2 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
24 nov 21:15 SP Teuge 2 (zaal) Victoria Boys 4 (zaal)
29 nov 20:00 csv Apeldoorn 7 (zaal) Victoria Boys 2 (zaal)
29 nov 20:15 AGOVV 8 (zaal) AGOVV 7 (zaal)
29 nov 21:15 ATIK 10 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
1 dec 20:15 Victoria Boys 4 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
1 dec 21:00 De Gazelle 2 (zaal) Victoria Boys 1 (zaal)
1 dec 21:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
6 dec 19:15 Victoria Boys 1 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
6 dec 20:00 Victoria Boys 2 (zaal) ATIK 10 (zaal)
6 dec 20:15 AGOVV 7 (zaal) De Gazelle 2 (zaal)
6 dec 21:00 SP Teuge 2 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
8 dec 20:15 csv Apeldoorn 8 (zaal) AGOVV 8 (zaal)
8 dec 21:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) Victoria Boys 4 (zaal)
13 dec 20:00 csv Apeldoorn 7 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
15 dec 20:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) AGOVV 8 (zaal)
15 dec 21:00 De Gazelle 2 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
15 dec 21:15 SP Teuge 2 (zaal) ATIK 10 (zaal)
10 jan 19:15 Victoria Boys 1 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
10 jan 20:00 Victoria Boys 2 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
10 jan 20:15 AGOVV 7 (zaal) ATIK 10 (zaal)
12 jan 20:15 Victoria Boys 4 (zaal) AGOVV 8 (zaal)
12 jan 21:15 csv Apeldoorn 8 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
17 jan 19:15 Victoria Boys 1 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
17 jan 20:15 AGOVV 7 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
17 jan 21:15 AGOVV 8 (zaal) De Gazelle 2 (zaal)
19 jan 20:15 csv Apeldoorn 8 (zaal) ATIK 10 (zaal)
19 jan 21:15 Victoria Boys 4 (zaal) Victoria Boys 2 (zaal)
24 jan 20:00 csv Apeldoorn 7 (zaal) Victoria Boys 1 (zaal)
26 jan 20:15 csv Apeldoorn 8 (zaal) De Gazelle 2 (zaal)
26 jan 21:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) Victoria Boys 2 (zaal)
2 feb 20:15 Victoria Boys 4 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
2 feb 21:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) ATIK 10 (zaal)
7 feb 20:00 Victoria Boys 2 (zaal) AGOVV 8 (zaal)
7 feb 20:15 Victoria Boys 1 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
7 feb 21:00 ATIK 10 (zaal) Victoria Boys 4 (zaal)
7 feb 21:15 AGOVV 7 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
9 feb 20:15 SP Teuge 3 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
9 feb 21:15 SP Teuge 2 (zaal) De Gazelle 2 (zaal)
14 feb 20:00 csv Apeldoorn 7 (zaal) AGOVV 8 (zaal)
14 feb 20:15 ATIK 10 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
14 feb 21:00 Victoria Boys 2 (zaal) Victoria Boys 1 (zaal)
16 feb 20:15 SP Teuge 3 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
16 feb 21:15 SP Teuge 2 (zaal) AGOVV 7 (zaal)
21 feb 19:15 AGOVV 7 (zaal) Victoria Boys 2 (zaal)
21 feb 20:15 AGOVV 8 (zaal) ATIK 10 (zaal)
23 feb 20:15 Victoria Boys 4 (zaal) Victoria Boys 1 (zaal)
23 feb 21:00 De Gazelle 2 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
23 feb 21:15 csv Apeldoorn 8 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
2 mrt 20:15 Victoria Boys 4 (zaal) ATIK 10 (zaal)
2 mrt 21:00 De Gazelle 2 (zaal) Victoria Boys 2 (zaal)
2 mrt 21:15 SP Teuge 2 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
7 mrt 20:00 csv Apeldoorn 7 (zaal) Victoria Boys 4 (zaal)
7 mrt 20:15 Victoria Boys 1 (zaal) AGOVV 7 (zaal)
7 mrt 21:00 Victoria Boys 2 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
7 mrt 21:15 ATIK 10 (zaal) De Gazelle 2 (zaal)
9 mrt 20:15 SP Teuge 3 (zaal) AGOVV 8 (zaal)
9 mrt 21:15 SP Teuge 2 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
14 mrt 19:15 AGOVV 8 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
14 mrt 20:00 csv Apeldoorn 7 (zaal) ATIK 10 (zaal)
16 mrt 20:15 csv Apeldoorn 8 (zaal) Victoria Boys 1 (zaal)
16 mrt 21:15 Victoria Boys 4 (zaal) AGOVV 7 (zaal)
21 mrt 19:15 ATIK 10 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
23 mrt 20:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) De Gazelle 2 (zaal)
23 mrt 21:15 SP Teuge 2 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
28 mrt 20:00 csv Apeldoorn 7 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
28 mrt 20:15 AGOVV 8 (zaal) Victoria Boys 1 (zaal)
28 mrt 21:15 ATIK 10 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
30 mrt 20:15 Victoria Boys 4 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
30 mrt 21:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) AGOVV 7 (zaal)
4 apr 19:15 Victoria Boys 1 (zaal) De Gazelle 2 (zaal)
4 apr 20:00 Victoria Boys 2 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
4 apr 20:15 AGOVV 7 (zaal) AGOVV 8 (zaal)
6 apr 20:15 csv Apeldoorn 8 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
6 apr 21:15 SP Teuge 3 (zaal) Victoria Boys 4 (zaal)
13 apr 20:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
20 apr 20:00 De Gazelle 2 (zaal) AGOVV 7 (zaal)
20 apr 20:15 Victoria Boys 4 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
20 apr 21:15 SP Teuge 3 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
22 apr 21:00 ATIK 10 (zaal) Victoria Boys 2 (zaal)
22 apr 22:30 AGOVV 8 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
25 apr 19:15 Victoria Boys 1 (zaal) ATIK 10 (zaal)
25 apr 20:00 Victoria Boys 2 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
25 apr 20:15 AGOVV 7 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
9 mei 20:15 AGOVV 8 (zaal) Victoria Boys 4 (zaal)
9 mei 21:15 ATIK 10 (zaal) AGOVV 7 (zaal)
11 mei 20:00 De Gazelle 2 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
11 mei 20:15 SP Teuge 3 (zaal) Victoria Boys 1 (zaal)
11 mei 21:15 SP Teuge 2 (zaal) Victoria Boys 2 (zaal)
18 mei 20:15 SP Teuge 3 (zaal) ATIK 10 (zaal)
18 mei 21:00 De Gazelle 2 (zaal) Victoria Boys 4 (zaal)
18 mei 21:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!